Home

Surichinmoi Lacrime Gentilezza meci poli iasi assassino Fiore di città Valutazione

Iașiul vrea fotbal de Liga I. Marea favorită la promovare Politehnica Iași  are meci cu Progresul Spartac | adevarul.ro
Iașiul vrea fotbal de Liga I. Marea favorită la promovare Politehnica Iași are meci cu Progresul Spartac | adevarul.ro

Poli Iași a fost depășită clar în repriza a doua a amicalului cu FC Botoșani

CSM Politehnica Iași – Știința Miroslava 4-1 (1-0), în al treilea meci  amical al iernii. Un englez câștigător de UEFA Youth League vine joi în  probe! – Dragoș Gașpar
CSM Politehnica Iași – Știința Miroslava 4-1 (1-0), în al treilea meci amical al iernii. Un englez câștigător de UEFA Youth League vine joi în probe! – Dragoș Gașpar

Poli Iași pune la cale un amical de gală: "Am vorbit, ne-a spus că ia în  calcul!" | Sport.ro
Poli Iași pune la cale un amical de gală: "Am vorbit, ne-a spus că ia în calcul!" | Sport.ro

Video&Foto | Oțelul – Poli Iași 0-0 | Spectacol mai mult în tribune dec

FC Politehnica Iași (2010) - Wikipedia

Dinamo 1-1 Poli Iaşi! Final de meci! Poli Iaşi obţine o remiză pe ultima  sută de metri - LIVE TEXT/VIDEO • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Dinamo 1-1 Poli Iaşi! Final de meci! Poli Iaşi obţine o remiză pe ultima sută de metri - LIVE TEXT/VIDEO • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Politehnica Iaşi, rezultat în Liga 1. Meci cu 6  goluri și dramatism la final - VIDEO | DCNews
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - Politehnica Iaşi, rezultat în Liga 1. Meci cu 6 goluri și dramatism la final - VIDEO | DCNews

VIITORUL - POLI IAȘI 0-1 // CRIZĂ la Viitorul! Înfrângere cu Iași după al  ȘASELEA meci la rând fără gol marcat! Echipa lui Hagi poate rata  play-off-ul + Cum arată clasamentul
VIITORUL - POLI IAȘI 0-1 // CRIZĂ la Viitorul! Înfrângere cu Iași după al ȘASELEA meci la rând fără gol marcat! Echipa lui Hagi poate rata play-off-ul + Cum arată clasamentul

Poli Iași – FC Voluntari. Totul sau nimic - Știri - LPF

Poli Iași s-a schimbat la față în 2023

ACSM Politehnica Iași – Juniori U17 – Primul an la nivel înalt!

ZI DE MECI Astăzi, de la ora 19:00,... - FC Politehnica Iasi | Facebook

CRAIOVA - POLI IAȘI 1-0. VIDEO Oltenii continuă startul perfect! Au 6  victorii din 6 meciuri, dar l-au pierdut pe Koljic
CRAIOVA - POLI IAȘI 1-0. VIDEO Oltenii continuă startul perfect! Au 6 victorii din 6 meciuri, dar l-au pierdut pe Koljic

Video | CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și  au mai avut o bară pe final
Video | CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

FC Politehnica Iasi updated their... - FC Politehnica Iasi

IAȘI | Copiii de la Politehnica Iași, campioni la ”Cupa Memoriei 1986”, la  Chișinău | Federația Română de Fotbal
IAȘI | Copiii de la Politehnica Iași, campioni la ”Cupa Memoriei 1986”, la Chișinău | Federația Română de Fotbal

CSA Steaua - Politehnica Iași, final de meci. Poli Iași nu a reușit să  marcheze golul egalizator în minutele suplimentare • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
CSA Steaua - Politehnica Iași, final de meci. Poli Iași nu a reușit să marcheze golul egalizator în minutele suplimentare • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

Poli Iași a stabilit antrenorul pentru următorul meci din Liga 1. Anunțul  primarului Mihai Chirica
Poli Iași a stabilit antrenorul pentru următorul meci din Liga 1. Anunțul primarului Mihai Chirica

Start lansat pentru Poli Iași în meciurile oficiale din 2023

ACSM Politehnica Iaşi

Poli Iaşi, învinsă de Dinamo Kiev, scor 2-0, într-un meci de pregătire în  Antalya
Poli Iaşi, învinsă de Dinamo Kiev, scor 2-0, într-un meci de pregătire în Antalya

Care meci amical? Poli Iași - FK Sarajevo a fost întrerupt în minutul 17  după o încăierare generală! | Sport.ro
Care meci amical? Poli Iași - FK Sarajevo a fost întrerupt în minutul 17 după o încăierare generală! | Sport.ro